System ticketowy rozwiązanie
automatyzujące obsługę klienta

os ticket, system ticket, tickets system, system ticketowy, system obsługi klienta

+ 48 22 6999909

biuro@debesis.pl

Automatyzacja
Funkcje
Baza Wiedzy
Integracje
Obsługa Klienta

System do obsługi klienta

Coraz więcej firm dostrzega korzyści wynikające z gwarantowania wysokiej jakości obsługi klienta. Ma ona ogromny wpływ na funkcjonowanie, a także rozwój całego przedsiębiorstwa. Zapewnienie satysfakcji konsumenta na każdym etapie jego podróży – od porównywania ofert, aż po opiekę pozakupową – może stanowić rynkowy wyróżnić firmy.

Z drugiej strony, niewłaściwa obsługa klientów sprawi, że potencjalni nabywcy produktów lub usług ostatecznie zrezygnują z danej firmy.

Żeby budować dobre relacje z klientami potrzebny jest sprawy system do obsługi klienta.

Musi on być prosty w działaniu, a jednocześnie zapewniać dużą liczbę możliwości.

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ
SYSTEMU TICKETOWEGO

System obsługi klienta w firmie - jeden czy wiele kanałów komunikacji?

Obsługa klienta może wyglądać różnie w zależności od wielkości czy profilu działania danej firmy, niektóre z nich stawiają na bezpośrednią obsługę klienta inne wolą kiedy cały proces odbywa się "zdalnie" czyli np. telefonicznie, mailowo czy przez formularze na stronie internetowej.

W przypadku nowoczesnych systemów call center cała zdalna obsługa klienta realizowana jest przez jedno oprogramowanie, które:

- obsługuje połączenia wychodzące i przychodzące,

- posiada wbudowaną wirtualną centralę VoIP,

- kieruje połączenia zgodnie z schematami w module IVR,

- identyfikuje klienta w wewnętrznym CRM,

- obsługuje wiadomości e-mail oraz formularze z www.

System obsługi klienta - interaktywna obsługa połączeń w IVR

IVR (Interactive Voice Response) - jest jednym z kilku modułów systemu obsługi klienta, w którym osoba dzwoniąca dokonuje wyboru tematu rozmowy na podstawie odsłuchanych komunikatów głosowych.

IVR - kategoryzacja obsługiwanych połączeń - liczba telefonów odebranych, nieodebranych czy porzuconych, sprawy w jakich dzwonią klienci, czas oczekiwania na odebranie, czas rozmów, czas na rozwiązanie spraw to są podstawowe wskaźniki, które powinniśmy mierzyć i analizować pod kątem efektywnej obsługi lub zapewnienia odpowiedniego zespołu pracowników w określonych godzinach pracy.


IVR - personalizacja klienta - moduł IVR jest zintegrowany z wewnętrznym modułem CRM, który umożliwia identyfikacje osoby dzwoniącej na podstawie numeru telefonu lub innych identyfikatorów (pesel, nip, itp), dzięki tej funkcji klient nie jest dla nas anonimowy a pracownik ma wgląd w dotychczasową historię obsługi.


IVR - samoobsługa - szereg spraw z jakimi dzwonią klienci są powtarzalnymi i mogą być obsłużone bez udziału pracownika, wystarczy że je dobrze zidentyfikujemy, przygotujemy odpowiednie nagrania pod komunikaty w IVR i przekierujemy tam klientów. Osoba dzwoniąca po wybraniu tematu sprawy z którą dzwoni usłyszy nagranie jak należy postępować np. w reklamacji wypełnić formularz na stronie www lub podać numer telefonu komórkowego, na który zostanie wysłany sms z linkiem.


IVR - dostępność - bez względu w jakich godzinach pracuje dana firma IVR jest dostępny na klientów przez 24 godziny/365 dni w roku. W przypadku kiedy osoba dzwoni poza godzinami pracy, wystarczy odegrać odpowiedni komunikat: "prośba o kontakt w godzinach pracy", "nagranie wiadomości z opisem sprawy z jaką dzwoni" lub w przypadku klientów VIP przekierować połączenie do dyżurującego pracownika.


IVR - nagrywanie połączeń - rejestracja połączeń to nie tylko "materiał dowodowy" w przypadku rozwiązywania problemów klientów ale także doskonałe narzędzie do analizy pracy konsultanta i podnoszenia jego kwalifikacji.

System obsługi zamówień, reklamacji, zgłoszeń

Chęć utrzymania wysokiego poziomu jakości obsługi klienta wymaga wykorzystania odpowiedniej klasy oprogramowania. Do takich zalicza się nasz system ticketowy. Nie tylko gromadzi on najważniejsze dane, ale również jest w stanie je przetwarzać, a także raportować rezultaty. Ułatwia to pracę i pozwala osiągać ponad przeciętną wydajność.

Obsługa zgłoszeń z

wielu kanałów kontaktu

Dynamiczne raporty i
dashbordy

Integracje z zewnętrznymi
systemami

Konfiguracja funkcji
systemu

Mobilna i desktopowa wersja systemu

Portal klienta w systemie obsługi zgłoszeń

Jeśli Twoi klienci zgłaszają sprawy dotyczące reklamacji, zamówień, napraw czy serwisów i chcesz usprawnić z nimi komunikację zaimplementuj Panel Klienta w systemie obsługi Debesis.

Lista zgłoszeń (aktywnych, zamkniętych, wszystkich) jakie widzi Klient.

Timeline - informacje na temat historii obsługiwanego zgłoszenia

Lista zgłoszeń (aktywnych, zamkniętych, wszystkich) jakie widzi Klient.

System obsługi klienta - współpraca z klientem na nowym poziomie

W dzisiejszych czasach konkurencja na każdym rynku jest gigantyczna. Pojawiła się ogromna grupa małych i średnich przedsiębiorstw, które stają ramię w ramię z największym graczami o względy klientów. Właśnie z tego powodu trzeba zwracać uwagę nawet na najdrobniejsze detale w funkcjonowaniu firmy. Szczególnie jeżeli chodzi o bezpośredni kontakt z klientami, o których najbardziej walczymy. System obsługi klienta stanowi fantastyczne narzędzie, będące zdecydowanym ułatwieniem przy okazji pozyskiwania kolejnych partnerów. Jeżeli chodzi o funkcjonalności, jednym słowem można określić ten system jako "porządek" i "automatyzacja".

Wszystko w jednym miejscu

Wyobraź sobie sytuację, w której jeden klient kontaktuje się poprzez różne komunikatory. W dzisiejszych czasach mamy ich mnóstwo - od mediów społecznościowych, przez e-maile aż po klasyczne dzwonienie i rozmowa przez telefon. System obsługi klienta pozwala zebrać te wszystkie próby skomunikowania się klienta do Twojej firmy, dzięki czemu znacznie łatwiej będzie można się z nim skontaktować. Wszystkie nieodebrane połączenie, wiadomości na Messengerze czy też wysłane maila trafiają na jedną listę, która potem może zostać wykorzystana. System pozwala na spójną i jasną komunikację z klientem, dzięki czemu relacja biznesowa okaże się znacznie bardziej profesjonalna i uporządkowana.

System obsługi klienta - jak pomaga w funkcjonowaniu firmy?

Nasze rozwiązanie rzecz jasna pozwala na ułatwienie kontaktu z klientami. W jaki sposób pomaga to w codziennym działaniu przedsiębiorstwa? Przede wszystkim klient znacznie szybciej może spodziewać się rozwiązania problemu. Nie ma takiej możliwości, żeby mail z zażaleniem na produkt lub usługę utknął gdzieś w czeluściach skrzynki - wszystko widać w jednym programie. System obsługi może także pomóc firmie w uregulowaniu należności ze strony klienta. Daje on gwarancję dotarcia nie tylko do wszystkich zapytań, ale również zrealizowanych oraz oczekujących transakcji.

System obsługi wewnątrz firmy

System obsługi klienta pomaga nie tylko w relacjach zewnętrznych, ale również w działalności wewnętrznej przedsiębiorstwa. Poprzez połączenie ze skrzynkami mailowymi można stworzyć spis działań nie tylko pojedynczych osób, ale również całych zespołów i grup konsultantów. Stanowi to bardzo dobre i przejrzyste narzędzie do kontroli swoich pracowników, do którego wszystkie osoby zaangażowane mogą mieć dostęp. System daje gwarancje, że wszystkie sprawy i cele nałożone na zespół lub jednego pracownika zostaną zrealizowane, lub przynajmniej przyjęte do realizacji.

System obsługi klienta dla Twojej firmy

System oferowany przez firmę Debesis umożliwia zarządzanie obsługą zgłoszeń klientów w systemie ticketowym. W ramach jednego systemu otrzymują Państwo wiele możliwości mających na celu usprawnienie kontaktu z klientami. System pozwala rejestrować wszystkie zgłoszenia i sprawy poprzez wiadomości e-mail, telefony, wiadomości sms czy zgłoszenia poprzez formularz internetowy w jednym programie. W zależności od potrzeb przedsiębiorstwa oprogramowanie może zostać zintegrowane z systemami CRM czy ERP, tak aby wszystkie dane związane z klientami znajdowały się jednym miejscu. Debesis chcąc zapewnić pełny dostęp do rozwiązania, jakim jest system obsługi klienta, umożliwia obsługę zarówno z poziomu telefonu za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej, jak i z poziomu komputera.

Dlaczego warto wybrać system obsługi klienta Debesis wśród wielu innych ofert?

Na rynku mogą Państwo znaleźć wiele rozwiązań, które różnią się od siebie przeznaczeniem oraz ceną. Szeroki wybór utrudnia trafny wybór dostosowany do potrzeb przedsiębiorstwa. Dlatego nasza firma w trakcie oferowania naszego produktu dopasowuje poszczególne funkcje, które przydadzą się w codziennym funkcjonowaniu firmy. Wśród funkcji system systemu obsługi klienta, nasi klienci mogą wybrać praktyczne funkcje tj. system zgłoszeń mailowych, konfigurowalny IVR, centralę telefoniczną, SMS, panel klienta, wersję mobilną, CRM czy też zintegrować Nasze rozwiązanie z innymi systemami.

System obsługi klienta – zalety takiego rozwiązania

Istnieje wiele argumentów, dla których elektroniczny system obsługi powinien być elementem funkcjonowania przedsiębiorstwa w dobie technologii informatycznych. Przede wszystkim system pozwala zwiększyć wydajność, dzięki możliwości reagowania na wszelkie zgłoszenia dochodzące z panelu klienta, a także kompleksowej obsługi danych w CRM. System tego typu umożliwia skutecznie zarządzać problemami i szybko je rozwiązywać. W ramach wielu funkcji pozwalających na szybkie przeanalizowanie szczegółów zgłoszenia, wysłania automatycznej odpowiedzi, zmianę statusu sprawy, pracownicy szybko mogą zająć się klientem i spełnić jego oczekiwania. Przejrzysty system ticketowy, dzięki któremu można nie tylko przeanalizować historię obsługi klienta, ale również wgrać dokumenty, umożliwia szybko obsłużyć klienta. W ramach systemu oferujemy Państwu dwa pakiety cenowe o zróżnicowanych możliwościach, co pozwala dobrać firmie zestaw funkcji odpowiedni do potrzeb biznesowych.

System obsługi klienta i nie tylko

Firma Debesis zapewnia kompleksowe rozwiązania systemowe i telekomunikacyjne dla firm. Oprócz praktycznego rozwiązania pozwalającego na obsługę klientów, jakim jest system ticketowy, oferujemy Państwu również wdrażanie systemów typu contact center, central telefonicznych czy telefonii voip.

„Dziś jakość obsługi pacjenta, obok profesjonalnych usług, ceny i terminowości, decyduje o konkurencyjności firmy. Wdrożenie systemu do obsługi infolinii firmy Debesis pozwoliło nam tą jakość podnieść.”

SYSTEM TICKETOWY

UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY

Wbudowana centrala telefoniczna

Nagrywanie rozmów

Miejsce dla nagrań

Dystrybucja zgłoszeń (ręczna lub automatyczna)

Polityka haseł

Polityka antyspamowa

Odsłuch rozmów

Moduł bezpieczeństwa (SSL, identyfikacja po IP)

Brak ograniczeń liczby kont e-mail w systemie

Kategoryzacja zgłoszeń

Tagowanie zgłoszeń

Szablony odpowiedzi

Kolejkowanie zgłoszeń

Brak ograniczeń dodanych kont pracowników

Konfigurator IVR

Historia kontaktów z wszystkich kanałów komunikacji

Rejestracja czasu pracy

Eksport danych xls, csv

Dashboard

Moduł raportowy

Filtrowanie zgłoszeń

*** ceny netto

** umowa zawierana jest na czas nieokreślony

* minimalna liczba licencji to 1 licencja pracownika i 1 licencja administartora

Help desk e-mail/telefon (8 - 19)

Miejsce dla nagrań, każde 20 GB

Kalendarz/msc

Aplikacja mobilna/msc

Operator Debesis VoIP (naliczanie sekundowe)

Konfigurator kont i uprawnień

Dostęp do API

20 GB

39 pln

39 pln

39 pln

39 pln

69 pln

109 pln/msc

139 pln/msc

DARMOWY TEST

Zastanawiasz się nad uporządkowaniem i usprawnieniem obsługi klienta?

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ
SYSTEMU TICKETOWEGO

Debesis Sp. z o.o.

05-500 Piaseczno

ul. Młynarska 39/4B

Copyright 2023 Debesis